Referencje moich Klientów:

"Organizator zadbał o wysoki poziom merytoryczny, profesjonalizm oraz rzetelnie przygotowane materiały dydaktyczne, które w znaczący sposób wspomogły tematykę szkolenia. Wiedza, znajomość omawianych zagadnień, zaangażowanie, a także elastyczność i umiejętność dostosowania się do potrzeb kursanta stanowią niewątpliwie o jakości i wysokiej klasie proponowanych usług. W związku z powyższym firma ADAMPOL S.A. z przyjemnością rekomenduje Panią Iwonę Firmanty oraz firmę Human Skills jako kompetentnego, rzetelnego i skutecznego organizatora szkoleń."

Marianna Kozłowska, Dyrektor Departamentu Kadr
ADAMPOL S.A.

"Zarówno strona organizacyjna, jak i samo prowadzenie wykładów było bez zarzutu. Wykłady przyniosły nam wszystkim wiele pozytywnych wrażeń oraz pomogły poszerzyć nasze umiejętności. Szkolenia zostały zorganizowane i przeprowadzone w sposób bardzo profesjonalny. Każdy z trenerów posiadał wysokie kompetencje, potrafił szybko zbudować relację z uczestnikami, poprzez słuchanie, dostosowanie się do oczekiwań. Osoby biorące udział w szkoleniu wysoko oceniły zarówno treści i zakres szkolenia, jak również wiedzę, kompetencje i umiejętności dydaktyczne osób prowadzących. Polecamy Human Skills jako profesjonalnego partnera w zakresie projektów rozwojowych."

Joanna Golenia, HR Manager
CRIDO

"Prowadząca Iwona Firmanty wykazała się wyjątkowo wysokim poziomem interakcji, dużą lekkością mówienia oraz dobrym przygotowaniem merytorycznym. Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani bardzo wyważonym podejściem oraz zachowaniem balansu pomiędzy tematami merytorycznymi i humorem prowadzenia webinariów. Zostały one przygotowane i zrealizowane w sposób profesjonalny, czytelny oraz przyjazny dla uczestników. Uczestnicy bardzo pozytywnie wypowiedzieli się na temat zakresu zaprezentowanego materiału. Rekomendujemy korzystanie z sesji szkoleniowych realizowanych przez firmę Human Skills."

Adam Mamok, Prezes Grupy Essilor – Polska, Litwa, Łotwa, Estonia
Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z.o.o.

"Nagrania zostały przygotowane w sposób profesjonalny. Sposób podejścia trenera – Pani Iwony Firmanty, nie tylko uwzględniał wiedzę merytoryczną, lecz również świadczył o holistycznym podejściu do tematu. Zakres materiałów uwzględniał praktyczne narzędzia i przykłady, co z pewnością wpływa na przydatność treści w codziennej pracy i życiu prywatnym. Współpraca podczas realizacji projektu przebiegała w sposób sprawny i terminowy, Trener aktywnie proponował rozwiązania, które miały zwiększyć atrakcyjność materiałów. W związku z pozytywnymi doświadczeniami bardzo dziękujemy za dotychczasową współpracę i rekomendujemy firmę Human Skills jako godnego zaufania partnera w realizacji projektów szkoleniowych i rozwojowych."

Iwona Kiedrzynek Specjalista ds. Szkoleń
Zakłady Farmaceutyczne Polpharma

"Poziom szkolenia w pełni nas satysfakcjonuje, warsztaty zostały przeprowadzone na wysokim poziomie, w sposób profesjonalny i uwzględniający specyfikę naszej firmy. W trakcie zrealizowanych zajęć nasi pracownicy zdobyli wiedzę i umiejętności z obszaru zarządzania emocjami, inteligencji emocjonalnej, wywierania wpływu na poziomie emocjonalnym oraz efektywnej komunikacji dostosowanej do otoczenia. Trener Pani Iwona Firmanty została wysoko oceniona przez uczestników zarówno pod kątem merytorycznym jak i w odniesieniu do sposobu prowadzenia szkolenia. Z przyjemnością polecamy firmę Human Skills jako partnera w realizacji projektów rozwojowych. "

Iwona Kiedrzynek Specjalista ds. Szkoleń
Zakłady Farmaceutyczne Polpharma

"Szkolenia i wykłady zostały przygotowane i przeprowadzone przez Panią Iwonę Firmanty zgodnie z naszymi oczekiwaniami, zarówno pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym, a warunki zawartej umowy zostały w pełni zrealizowane."

Anna Pankowska-Gałaj, Dyrektor Biura Kadr i Organizacji
Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie

"O wysokim poziomie programu świadczą merytoryczne przygotowanie trenerki, jej entuzjazm oraz zaangażowanie w przeprowadzenie warsztatów, na skutek czego, wszyscy uczestnicy szkolenia wykazali wysoką aktywność i natychmiastową chęć podjęcia zmian w firmie. Dzięki indywidualnemu i elastycznemu podejściu do potrzeb naszej firmy, mieliśmy możliwość reakcji na zagrożenia, jakie zostały zauważone i opisane przez trenerkę. Polecam firmę Human Skills Iwona Firmanty jako rzetelnego i dobrego partnera, z którym współpraca niesie wiele korzyści."

Przemysław Syryjski-Giro, Dyrektor
L&Bee Polska

"Firma Human Skills wykazała pełen profesjonalizm w zakresie realizowanych usług. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i doświadczeniu Trenera Pani Iwona Firmanty szkolenia zostały przeprowadzone zgodnie z naszymi potrzebami i oczekiwaniami.

Radosław Balcewicz
Den Hartogh Polska Sp. z o.o.

"Projekt został przygotowany profesjonalnie, terminowo i z dużą dokładnością począwszy od analizy potrzeb poprzez prowadzenie zajęć. Zajęcia prowadziła Pani Iwona Firmanty, która wykazała się dużą wiedzą merytoryczną, profesjonalnym stylem prowadzenia zajęć oraz dużą otwartością na potrzeby uczestników. Serdecznie polecamy firmę szkoleniową Human Skills jako profesjonalnego dostawcę usług. "

Anna Zaniewska, specjalista ds. zarządzania personelem
Kabel-Technik-Polska Spółka z o.o.

Osobowość Pani Iwony Firmanty, jej zaangażowanie i doświadczenie oraz szeroki zakres przekazywanej teoretycznej i praktycznej wiedzy, ciekawe ćwiczenia sprawiły, że szkolenie było bardzo interesujące i inspirujące, co w całości dało charakter efektywnego oraz intensywnego szkolenia. W naszej ocenie firma Human Skills reprezentuje wysoki poziom profesjonalizmu zarówno pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym. Dlatego też polecamy firmę Human Skills jako rzetelnego i profesjonalnego organizatora szkolenia.

Andrzej Archacki, Dyrektor Generalny
Mondi Świecie Sp. z.o.o.

Unikatowa osobowość Pani Iwony, szeroki zakres przekazywanej teoretycznej i praktycznej wiedzy, ciekawe ćwiczenia sprawiły, że szkolenie było bardzo interesujące i wielce inspirujące. Szkoda, że dzień warsztatowy minął tak szybko.

Agnieszka Socha, Zespół Rozwoju Biznesu
Exatel S. A.

Jesteśmy usatysfakcjonowani poziomem przeprowadzania szkolenia. Program został przygotowany zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Dowiedzieliśmy się o sobie bardzo dużo podczas zajęć warsztatowych. Pozwoliło to nam uświadomić sobie jak ważny jest własny rozwój osobisty. Z pełnym przekonaniem polecam firmę Human Skills jako godnego zaufania i profesjonalnego organizatora szkoleń.

Danuta Hadryś, Dyrektor
NZOZ „Neurospec”

Prelekcja została oceniona przez uczestników w skali 5 stopniowej na 5 punktów. Bardzo dziękuję Pani Iwonie za merytoryczną i profesjonalnie poprowadzoną prelekcję. Mam nadzieję, że w przyszłości uda nam się ponownie nawiązać współpracę.

Karolina Skowrońska-Słowikowska, menedżer projektu forum MeetBenefit
Meet&Grow

"Prowadząca wykazała się bardzo dobrym przygotowaniem merytorycznym, autorytetem w obszarze poruszanych zagadnień oraz wysokim poziomem interakcji. Szkolenie zostało przygotowane w zrealizowane w sposób profesjonalny, w bardzo miłej atmosferze. Uczestnicy bardzo pozytywnie wypowiedzieli się na temat wiedzy i umiejętności Iwony Firmanty. „Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani, szkolenie w pełni spełniło nasze oczekiwania. Rekomendujemy korzystanie z sesji szkoleniowych realizowanych przez firmę Human Skills.”

Sławomir Suchy, Service Manager
Vestas Poland Sp. z.o.o.

"Szkolenie zostało przeprowadzone na wysokim poziomie, w sposób profesjonalny i uwzględniający specyfikę naszej firmy. W trakcie szkolenia nasi pracownicy zdobyli wiedzę z zakresu współpracy zespołowej, skutecznej komunikacji oraz typów osobowości. Trener Pani Iwona Firmanty została wysoko oceniona poprzez uczestników zarówno pod kątem merytorycznym jak i sposobu prowadzenia szkolenia. Z przyjemnością rekomenduję Firmę Human Skills jako wartego polecenia partnera w realizacji projektów rozwojowych. "

Andrzej Wolski, Dyrektor
KONTEKST Andrzej Wolski sp. j.

Szkolenia i wykłady zostały przygotowane i przeprowadzone przez Panią Iwonę Firmanty zgodnie z naszymi oczekiwaniami, zarówno pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym, a warunki zawartej umowy zostały w pełni zrealizowane. Prowadząca szkolenie była zaangażowana w projekt i nastawiona na współpracę i bardzo dobrze przygotowana merytorycznie.

Anna Pankowska-Gałaj, Dyrektor Biura Kadr i Organizacji
Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie

Zamówienie zostało zrealizowane bez zastrzeżeń, zgodnie z określonymi w nim warunkami.

Joanna Marzycka, Dyrektor Biura Dyrektora Generalnego
Ministerstwo Finansów

"Współpraca z Panią Iwoną układała się płynnie, godziny sesji były organizowane w sposób komfortowy dla mnie oraz satysfakcjonujący dla firmy. Przebieg sesji był elastyczny i dopasowany do potrzeb. Jako szczególnie wartościowy oceniam fakt, że cele zawodowe wskazane przed rozpoczęciem sesji coachingowych zostały zrealizowane. Rekomenduję Panią Iwonę Firmanty jako trenera, coacha oraz doradcę w sprawach zawodowych oraz przy realizacji sesji coachingowych skoncentrowanych na obszar życia prywatnego. "

Weronika Żukrowska, Specjalista HR
PSA Finance Polska Sp. z o. o.

"Współpraca z P. Iwoną układała się doskonale. Sesje zostały przeprowadzone w sposób bardzo rzetelny i profesjonalny, w przyjemnej i naturalnej atmosferze. Szkolenie oceniam za bardzo skuteczne i zgodne w zupełności z oczekiwaniami. P. Iwonę oceniam jako świetną specjalistkę w swojej dziedzinie. Rekomenduję P. Iwonę Firmanty jako Coacha Personalnego. "

Aleksandra Zielińska, Reference Data Manager
Essilor International

"Tematem spotkań coachingowych były: wzmocnienie efektywności zawodowej oraz odnalezienie równowagi pomiędzy tymi dwoma obszarami. Pani Iwona jest osobą, która zdecydowanie wie, jakie pytania należy zadać, jak ukierunkować swojego rozmówcę na tory, po których każdy z łatwością będzie mógł dotrzeć do celu, celów stawianych nam zawodowo, ale i tych osobistych. Z przyjemnością i bez wahania polecam Panią Iwonę Firmanty, jako coacha kompetentnego i przede wszystkim skutecznego. Spotkania z Panią Iwoną upływają w miłej i przyjaznej atmosferze, pozwalają na złapanie dystansu do rzeczywistości i odnalezienie właściwych myśli w codziennej rutynie. "

Barbara Czarnopolska-Musiał, Menedżer Wdrożeń Nowych Produktów
Essilor Optical Laboratory Polska

"Z przyjemnością obserwowałam, jak postawione na początku pracy z Iwoną cele sesji były sukcesywnie realizowane i jak konstruktywnie wpływały na zwiększenie efektywności pracy i budowanie relacji w moim zespole. Sesje z Iwoną pozwalają inaczej spojrzeć na procesy zachodzące wewnątrz naszej organizacji, maksymalizując wykorzystanie potencjału, jaki tkwi w ludziach. Iwona inspiruje i wyposaża w narzędzia i rozwiązania, które wykorzystujemy w bieżącej pracy. Iwona to profesjonalistka, zaangażowana i doskonale przygotowana do zajęć. Umiejętnie dopasowuje się do oczekiwań i potencjału osób, z którymi prowadzi zajęcia. Na tej podstawie Iwona przygotowuje program sesji wpisujący się w konkretne rozwiązania i schematy stosowane w firmie. Efekty pracy z Iwoną są naprawdę widoczne już po kilku sesjach i skutecznie pomagają w dalszym rozwoju zawodowym. Rekomendujemy korzystanie z sesji coachingowych realizowanych przez firmę Human Skills Iwona Firmanty."

Adriana Klędzierska-Mencfeld, Członek Zarządu
Polpharma Biologics S.A.

Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani poziomem merytorycznym i skutecznością szkolenia. Szkolenia zostały przygotowane i zrealizowane w sposób profesjonalny, z należytą starannością oraz dostosowaniem do potrzeb uczestników i specyfiki ich pracy. Na uznanie zasługuje również dobór metod szkoleniowych, co przełożyło się na wyjątkowo udaną realizację celów szkoleniowych. Uczestnicy bardzo pozytywnie wypowiedzieli się na temat umiejętności trenerskich oraz zaangażowania obu trenerek. Na szczególne docenienie zasługuje fakt, że program szkoleń został dostosowany do indywidualnych potrzeb grupy tak aby czas i zaangażowanie zespołu były wykorzystane w sposób maksymalnie efektywny. Zdecydowanie rekomenduję szkolenia Human Skills jako skuteczną metodę podnoszenia kompetencji własnych i zespołu.

Mariusz Borkowski, Dyrektor
Melitta Poland Sp. z.o.o.