POWERSPEECH by Iwona Firmanty

IWONA FIRMANTY

Otrzymaj konkretne i efektywne rozwiązania.

POWERSPEECH to moja najnowsza, ale gruntownie sprawdzona usługa. To szyta na miarę mowa motywacyjna i inspiracyjna, której nie da się zapomnieć.

POWERSPEECH, który mam przyjemność Ci zaoferować, to profesjonalny, a zarazem nowatorski i porywający publikę performance motywacyjny przygotowany osobiście przeze mnie dla Ciebie, Twoich pracowników lub zaproszonych gości. Mój autorski POWERSPEECH to ekscytujące i pouczające doświadczenie, którym możesz od teraz podzielić się z innymi.

Wykonywany przeze mnie POWERSPEECH to zawsze nowe i jedyne w swoim rodzaju autorskie wystąpienie publiczne, mowa motywacyjna i przemowa inspiracyjna, dzięki której jako mówca motywacyjny możesz uświetnić dowolny event przygotowany w Twojej firmie lub organizacji. To zajmujące i interesujące przemówienie przesycone doświadczeniem, pasją i nie rzadko wyjątkowo celnym dowcipem. To POWERSPEECH z maksymalną dozą motywacji, dobrych wibracji i wartościowych porad. Wystąpienia publiczne jako mówca motywacyjny to moja mocna strona – moi słuchacze zawsze z wielkim entuzjazmem i zaciekawieniem chwytają każde słowo mojego opartego na wnikliwej wiedzy, inspirującego i aktywizującego przemówienia.

Moje mowy motywacyjne pozwolą Ci uatrakcyjnić i udoskonalić dowolne spotkania firmowe, konferencje, szkolenia, sympozja oraz wszelkiego rodzaju zgromadzenia publiczne i uroczystości, na których występować będziesz jako mówca motywacyjny.

Czym wyróżnia się mój autorski POWERSPEECH?

Merytoryka

Organizowany przez Ciebie event uświetni swoją oracją nie tylko pierwszorzędny i doświadczony mówca motywacyjny, ale przede wszystkim kobieta sukcesu, biznesmenka oraz wysoko wykwalifikowana trenerka biznesu i specjalistka HR z psychologicznym i socjologicznym przygotowaniem. Niezależnie od tematu występu i jego celu zamówiona przez Ciebie mowa motywacyjna trafi w punkt i perfekcyjnie przygotuje uczestników wydarzenia do podjęcia wyzwań, które stawia przed nimi skomplikowana współczesność i nieodgadniona przyszłość.

Profesjonalizm

Otrzymasz ode mnie POWERSPEECH najwyższej jakości – przemowa motywacyjna zostanie w 100% spersonalizowana i skomponowana na podstawie wnikliwej i profesjonalnej diagnozy potrzeb zgromadzonych słuchaczy oraz z uwzględnieniem celów, którym służyć ma moja prelekcja motywacyjna. W Twojej organizacji pojawię się jako nienagannie przygotowany do swoich zadań mówca inspiracyjny, aktywator i mentor o ogromnej wiedzy i solidnym bagażu doświadczeń życiowych, managerskich i trenerskich.

Energia

Dostaniesz POWERSPEECH, przy którym nikt nie ziewnie i nie odczuje znużenia. Żaden inny znany mi mówca motywacyjny nie potrafi tak rozpalać wyobraźni, energetyzować i aktywizować jak potrafię robić to ja. Zapewniam Cię, że moja mowa motywacyjna trafi nie tylko do uszu, ale także do serc i umysłów słuchaczy, by poderwać ich do pełnego zapału i wiary w sukces skutecznego działania.

Powiew świeżości

Ofiarowuję Ci unikat – twórczy, pełen inwencji i polotu POWERSPEECH, który zaskakuje, intryguje i pochłania całą uwagę audytorium. Przygotowany specjalnie dla Ciebie POWERSPEECH to nie następny schematyczny wykład „uatrakcyjniony” dawką oklepanych dowcipów, wielokrotnie przytaczanych przykładów i dykteryjek. Dostajesz ode mnie nowatorski i nieszablonowy produkt skrojony na miarę potrzeb nowoczesnej, ambitnej i zorientowanej na przyszłość organizacji.

Mobilizacja

Skuteczny POWERSPEECH to nie tylko żywiołowa i inspirująca mowa, która rozbudza chęć do działania, podejmowania trudu, taranowania lub sprytnego omijania przeszkód. Dobry POWERSPEECH to mowa motywująca, podbudowująca i mobilizująca, która oswaja nieznane i niweluje strach przed nowym. Zapewniam, że otrzymasz ode mnie POWERSPEECH, który dodaje wiary, rozbudza talenty i umacnia wiarę we własne możliwości.

Moje kwalifikacje:

Może zdążyłeś mnie już poznać, ale… Nazywam się Iwona Firmanty. Jestem właścicielką, szefową i trenerką wielokrotnie wyróżnianej firmy szkoleniowej Human Skills, która uzyskuje pozycję lidera w swojej branży. Szeroką wiedzę o ludziach i tajnikach biznesu zawdzięczam wieloletniej pracy korporacyjnej w działach Human Resources, obsługi klienta i sprzedaży, doświadczeniom zarządzania własną firmą oraz wnikliwej edukacji w dziedzinie psychologii i socjologii. Jestem jedną z głównych i najbardziej cenionych specjalistek z zakresu typów osobowości zgodnie z metodologią DISC/kolory osobowości.

Cenię i propaguję profesjonalizm i innowacyjność. Patrzę z wiarą i odwagą w przyszłość, a zapał i pewność działania daje mi bogata w sukcesy przeszłość. Jako doświadczony trener biznesu preferuję podejście holistyczne, stawiam na merytorykę, nowoczesne i sprawdzone narzędzia oraz wiedzę praktyczną.

Jestem pomysłodawczynią i założycielką projektu dla kobiet – Sukces Kobiety Biznesu. Wspieram i aktywizuję kobiety. Zwalczam stereotypowe myślenie, bezradność i apatię. W wolnych chwilach tworzę, piszę książki i oddaję się moim pasjom. Staram się nigdy nie zapominać o uśmiechu i pozytywnym nastawieniu.

Teraz Twoja kolej. Skontaktuj się ze mną i opowiedz nam o swoich oczekiwaniach. Wspólnie ustalimy, jak powinna wybrzmieć mowa motywacyjna przygotowana specjalnie dla Ciebie, Twoich pracowników lub Klientów.

Obejrzyj przykładowe wystąpienia: