IWONA FIRMANTY

Jestem certyfikowaną przez International Community Coaching coach oraz dyplomowaną psycholożką,  członikią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, dyplomowaną socjolożką, trenerką biznesu oraz rozwoju osobistego oraz certyfikowaną konsultant wielu narzędzi diagnostycznych.

Od kilkunastu lat zarządzam założoną przeze mnie kilkanaście lat temu firmą szkoleniową Human Skills,oraz projektem rozwojowym Sukces Kobiety Biznesu.

Iwona Firmanty power speech

Moje kwalifikacje:

  • Coach ICC – Certyfikowany Coach International Community Coaching;
  • Magister psychologii;
  • Członkini Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
  • Magister socjologii;
  • Trenerka biznesu i rozwoju osobistego.
  • Certyfikowana konsultant Extended DISC®;
  • Certyfikowana konsultant Insight Discovery;
  • Certyfikowana facylitator metody POINTS OF YOU®;
  • Certyfikowana konsultant Odporności psychicznej MTQ PLUS.

Moje doświadczenie:

Jestem założycielką firmy Human Skills, wyróżnionej przez Gazetę Finansową jako firma szkoleniowa 2019r , 2021r oraz 2022r., a także projektu motywacyjno- szkoleniowego Sukces Kobiety Biznesu.

Od kilkunastu lat prowadzę szkolenia i projekty rozwojowe dla biznesu oraz realizuję sesje coachingowe, głównie dla kadry menedżerskiej. 

Swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywałam w korporacjach - w działach Human Resources, sprzedaży i obsługi klienta.

Jestem autorką artykułów psychologicznych. Współautorka książki „Po szczęście do pracy” i autorka książki „Jak upolować miłość” wydanej na zaproszenie Wydawnictwa Zwierciadło.

SKORZYSTAJ Z BEZKOSZTOWEJ KONSULTACJI

Dobierzemy dla Ciebie najlepszą formę współpracy.

Współpracuję z mediami*:

*Niniejsze loga zostały umieszczone na stronie www.iwonafirmanty.pl wyłącznie w celach informacyjnych.

Zaufali mi:

Polpharma S.A.
Polpharma S.A.Cykl szkoleń z zakresu zarządzania emocjami
Czytaj więcej
"Trener Pani Iwona Firmanty została wysoko oceniona przez uczestników zarówno pod kątem merytorycznym jak i w odniesieniu do sposobu prowadzenia szkolenia."
Carrier chłodnictwo Poslak Sp. z o.o.
Carrier chłodnictwo Poslak Sp. z o.o.
Czytaj więcej
"Sposób prowadzenia szkoleń, przekazywania wiedzy oraz kontakt z uczestniczkami cechował pełen profesjonalizm i wysoki poziom merytoryczny."
Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.
Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.
Czytaj więcej
"Nigdy przedtem uczestnicy szkolenia nie mieli takiej diagnozy potrzeb, jaką przeprowadziła Pani Iwona Firmanty - nie poprzestała na standardzie, oferowanym przez inne firmy, czyli na rozmowie z uczestnikami i przełożonymi. Każdej osobie poświęciła osobno odpowiednio dużo czasu, aby każdego lepiej poznać. Prowadziła także anonimowe ankiety w dziale. Zaufanie, które wzbudziła wśród uczestników, profesjonalizm oraz ogromna wiedza teoretyczna i praktyczna, a także indywidualne podejście wywarły na uczestnikach ogromne wrażenie."
Uczelnia Łazarskiego w Warszawie
Uczelnia Łazarskiego w Warszawie
Czytaj więcej
"Pozytywnie postrzegano przede wszystkim atmosferę stworzoną przez p. Firmanty oraz możliwość swobodnej wymiany swoich opinii i spostrzeżeń."
Kabel-Technik- Polska Sp. z o.o.
Kabel-Technik- Polska Sp. z o.o.Szkolenie zamknięte "Trening dla trenerów wewnętrznych"
Czytaj więcej
"Pani Iwona Firmanty wykazała się dużą wiedzą merytoryczną, profesjonalnym stylem prowadzenia zajęć oraz dużą otwartością na potrzeby uczestników."
Kontekst Andrzej Wolski Sp. j.
Kontekst Andrzej Wolski Sp. j. Szkolenie z zakresu "Budowania współpracy zespołowej"
Czytaj więcej
"Trener Pani Iwona Firmanty została wysoko oceniona przez uczestników zarówno pod kątem merytorycznym jak i sposobu prowadzenia szkolenia."
Den Hartogh Polska Sp. z o.o.
Den Hartogh Polska Sp. z o.o.Szkolenia z zakresu: "Współpraca zespołowa" i "Motywowanie i zarządzanie efektywnością osobistą"
Czytaj więcej
"Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i doświadczeniu Trenera Pani Iwony Firmanty szkolenia zostały przeprowadzone zgodnie z naszymi potrzebami i oczekiwaniami."
Iron Mountain Polska Sp. z o.o.
Iron Mountain Polska Sp. z o.o.Projekty szkoleniowe z zakresu "Profesjonalna Obsługa Klienta" oraz rozwoju kompetencji osobistych
Czytaj więcej
"Dzięki szczegółowej analizie potrzeb naszych pracowników szkolenia zostały przygotowane zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami Firmy."
ADAMPOL S.A.
ADAMPOL S.A.Szkolenie z zakresu "Stres i emocje w pracy"
Czytaj więcej


"Wiedza, znajomość omawianych zagadnień, zaangażowanie, a także elastyczność i umiejętność dostosowania się do potrzeb kursanta stanowią niewątpliwie o jakości i wysokiej klasie proponowanych usług."
Biuro Dyrektora Generalnego Ministerstwa Sprawiedliwości
Biuro Dyrektora Generalnego Ministerstwa SprawiedliwościSzkolenie z zakresu "Efektywność osobista i zarządzanie sobą w czasie"
Czytaj więcej
"Bardzo dobre przygotowanie merytoryczne wykładowcy- Pani Iwony Firmanty, która prowadziła zajęcia profesjonalnie, ciekawie i z dużym zaangażowaniem."
Urząd Komunikacji Elektronicznej
Urząd Komunikacji ElektronicznejCykl szkoleń z zakresu "Techniki radzenia sobie ze stresem" oraz "Organizacja pracy i zarządzanie czasem"
Czytaj więcej
"Przygotowanie merytoryczne, umiejętność przekazywania wiedzy oraz stworzenie przyjaznej atmosfery w trakcie szkolenia zostały wysoko ocenione przez naszych pracowników."
Crido Management Sp. z o.o.  Sp.k.
Crido Management Sp. z o.o. Sp.k.Cykl wykładów w ramach projektu rozwojowego "Akadaemia dla menedżera"
Czytaj więcej

"Zarówno strona organizacyjna, jak i samo prowadzenie wykładów było bez zarzutu. Wykłady przyniosły nam wszystkim wiele pozytywnych wrażeń oraz pomogły poszerzyć nasze umiejętności. Wykłady zostały przeprowadzone prawidłowo i charakteryzowały się wysokim poziomem merytorycznym oraz organizacyjnym. Współpraca podczas realizacji cyklu Akademia Managera przebiegała w sposób sprawny, rzetelny i terminowy. Każdy wykład był dopasowany do potrzeb i wymagań Naszej firmy, szczególnie że Akademia miała nietypową formułę (każdy wykład trwał 2-godziny) i wymagała zbudowania programu od postaw dla Naszej firmy."
Essilor Polonia Sp. z o.o.
Essilor Polonia Sp. z o.o.Sześć dwugodzinnych webinarów "Czas kryzysu jako szansa do rozwoju salonu optycznego".
Czytaj więcej
"Prowadząca wykazała się wyjątkowo wysokim poziomem interakcji, dużą lekkością mówienia oraz dobrym przygotowaniem merytorycznym. Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani bardzo wyważonym podejściem oraz zachowaniem balansu pomiędzy tematami merytorycznymi i humorem prowadzenia webinariów. Zostały one przygotowane i zrealizowane w sposób profesjonalny, czytelny oraz przyjazny dla uczestników. Uczestnicy bardzo pozytywnie wypowiedzieli się na temat zakresu zaprezentowanego materiału."
Polpharma Biologics S.A.
Polpharma Biologics S.A.Sesje coachingowe dedykowane dla stanowisk zarządzających
Czytaj więcej
"Sesje z Iwoną pozwalają inaczej spojrzeć na procesy zachodzące wewnątrz naszej organizacji maksymalizując wykorzystanie potencjału jaki tkwi w ludziach. Iwona to profesjonalistka, zaangażowana i doskonale przygotowana do zajęć. Umiejętnie dopasowuje się do oczekiwań i potencjału osób z którymi prowadzi zajęcia. Na tej podstawie Iwona przygotowuje program sesji wpisujący się w konkretne rozwiązania i schematy stosowane w firmie. Efekty pracy z Iwoną są naprawdę widoczne już po kilku sesjach i skutecznie pomagają w dalszym rozwoju zawodowym."
Poprzedni
Następny