IWONA FIRMANTY

COACHING MENEDŻERSKI I BIZNESOWY
W WARSZAWIE LUB ONLINE

Otrzymaj konkretne i efektywne rozwiązania.

Jestem certyfikowanym przez International Community Coaching coachem oraz dyplomowanym psychologiem, socjologiem i trenerem biznesu. Od kilkunastu lat zarządzam firmą szkoleniową Human Skills oraz projektem rozwojowym Sukces Kobiety Biznesu.

SKORZYSTAJ Z BEZKOSZTOWEJ KONSULTACJI BIZNESOWEJ

Pierwsze spotkanie jest ONLINE, trwa do 30 min i jest niezobowiązujące.

Czym jest coaching?

Coaching jest formą dedykowanego i intensywnego rozwoju poprzez metody związane z psychologią i neurobiologią. Pomaga w przyśpieszeniu tempa rozwoju oraz pracy nad określonymi celami, dzięki czemu skutecznie wpływa na zwiększenie efektywności zawodowej oraz osobistej.

Coaching to proces. Poznaj jego etapy:

Sesja 0

- Dostępna dla nowych, potencjalnych klientów.
- Weryfikacja potrzeb potencjalnego uczestnika sesji coachingowej i pracodawcy.
- Wstępna dyskusja, jak można zaplanować dalsze działania.
- Przedstawienie propozycji współpracy przez coacha.
- Podjęcie przez strony decyzji o rozpoczęciu współpracy.

Sesja 1

- Określenie potrzeb Klienta.
- Ustalenie warunków współpracy tzw. kontrakt (zakres pracy, czas trwania sesji, częstotliwość, płatność, zasady odwołania sesji, punktualność, poufność, zaangażowanie Klienta itp.).
- Zaplanowanie i omówienie planu działania.
- Akceptacja planu przez Klienta.
- Pierwsze zadania/testy.

Kolejne sesje

- Faza właściwa coachingu.
- Praca nad celami Klienta.
- Zadania dla Klienta do wykonania między sesjami.

Sesja podsumowująca

- Podsumowanie wyników.
- Omówienie wniosków.
- Zamknięcie procesu coachingu lub/oraz ustalenie nowych obszarów i celów do pracy.

Współpracuję z mediami*:

*Niniejsze loga zostały umieszczone na stronie www.iwonafirmanty.pl wyłącznie w celach informacyjnych.

Otrzymaj konkretne i efektywne rozwiązania.

Z jakimi tematami pracuję?

 • Z Klientami pracuję nad tematami związanymi z zarządzaniem sobą, zarządzaniem zespołem, zarządzaniem biznesem a także nad kompleksowym rozwiązywaniem problemów, oceną i podejmowaniem decyzji, analizą sytuacji zawodowej i planowaniem działań, weryfikacją potencjału zespołowego, finansami, odpowiedzialnością biznesową. W trakcie sesji podejmuję również tematykę komunikacji bez przemocy dla kadry menedżerskiej (NVC).

 • Podczas sesji coachingowych poruszamy również kwestie związane z inteligencją emocjonalną, zarządzaniem emocjami i stresem, work life balance/integration czy etyczną perswazją, autoprezentacją i sztuką wystąpień publicznych.
 • Zakres tematyczny określamy podczas omawiania celów coachingowych.

Moje kwalifikacje:

 • Certyfikowany coach International Community Coaching.
 • Magister psycholog.
 • Magister socjolog.
 • Certyfikowany konsultant Odporności psychicznej MTQ PLUS
 • Certyfikowany konsultant Extended DISC.
 • Certyfikowany konsultant Insight Discovery.
 • Wieloletni trener i praktyk biznesu.
 • Konsultant Human Resources.
 • Asesor w sesjach Assessment i Development Centre.
 • Certyfikowany facylitator metody POINTS OF YOU®
 • Właścicielka firmy szkoleniowej Human Skills
 • Założycielka projektu Sukces Kobiety Biznesu.

Cena:

Informacje organizacyjne:

1. Sesje coachingowe on-line odbywają się za pośrednictwem rozmowy telefonicznej, Skype lub innej wybranej wspólnie z Klientem platformy w godzinach roboczych zgodnie z dostępnością. 

2. Sesje coachingowe stacjonarnie odbywają się w biurze firmy Human Skills, w samym centrum Warszawy – ul. Widok 18/2 w godzinach roboczych zgodnie z dostępnością. 

3. Pierwsza sesja coachingowa tzn. zerowa jest bezkosztowa i jest niezobowiązująca – dla nowych, potencjalnych Klientów.  Trwa do 30 min i obywa się online.. Jej celem jest zdefiniowania celów potencjalnej współpracy.

4. Koszt sesji w weekendy oraz święta: 40%  dodatkowo do kwoty wybranej sesji.

5. Opieka dodatkowa między sesjami (telefon, sms, email itp).W przypadku potrzeby dostępności dla Klienta jest możliwość kilkuminutowych konsultacji online. Pakiet taki jest wyceniany indywidulnie  i jest liczony w proporcji czas o typ coachingu. 

6. Płatność za sesję może zostać zrealizowana poprzez przelew (przedpłata na minimum dzień przed sesją) lub gotówką, w siedzibie firmy.

7. Wystawiamy faktury VAT – prosimy o przesłanie danych do faktury przed sesją na adres sekretariat@humanskills.pl

8. Wystawiamy paragony. Prosimy przed sesją o informację czy życzą sobie Państwo otrzymać kopię/scan paragonu.

9. Możliwe terminy (są aktualizowane na bieżąco i mogą pojawiać się nowe) Sugeruję rezerwacje terminu z trzytygodniowym wyprzedzeniem. Proszę sprawdzić tutaj: Appoint.ly

10. Dane kontaktowe: tel.: (22) 2242195-196; email: sekretariat@humanskills.plwww.humanskills.plwww.skbiznesu.plwww.iwonafirmanty.pl. Biuro pracuje w godzinach 08:30 – 16:30 w dni robocze.

Zapoznaj się z regulaminem sesji m.in. obligatoryjnym czasem na odwołanie lub przeniesienie terminu sesji. >

Otrzymaj konkretne i efektywne rozwiązania.

Zaufali mi:

Polpharma Biologics S.A.Adriana Kiędzierska-Mencfeld, Członek Zarządu
Czytaj więcej
"Sesje z Iwoną pozwalają inaczej spojrzeć na procesy zachodzące wewnątrz naszej organizacji maksymalizując wykorzystanie potencjału jaki tkwi w ludziach. Iwona to profesjonalistka, zaangażowana i doskonale przygotowana do zajęć. Umiejętnie dopasowuje się do oczekiwań i potencjału osób z którymi prowadzi zajęcia. Na tej podstawie Iwona przygotowuje program sesji wpisujący się w konkretne rozwiązania i schematy stosowane w firmie. Efekty pracy z Iwoną są naprawdę widoczne już po kilku sesjach i skutecznie pomagają w dalszym rozwoju zawodowym."
Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.Agnieszka Jarosińska, Kierownik Działu Personalnego
Czytaj więcej
"Pani Iwona Firmanty wspierała kilku naszych kluczowych Pracowników poprzez coachingi indywidualne, dzięki czemu osoby te znacznie lepiej potrafią sobie radzić w trudnych sytuacjach, lepiej diagnozować i rozwiązywać konflikty, radzić sobie ze stresem, lepiej rozumieją swoich podwładnych i współpracowników. Nie znam osoby, która nie byłaby pod wrażeniem znaczenia i możliwości wykorzystania uzyskanych informacji i wiedzy zdobytej podczas tych sesji"
Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.Barbara Czarnopolska - Musiał, Menedżer Wdrożeń Nowych Produktów
Czytaj więcej
"Tematem naszych spotkań coachingowych były wzmocnienie efektywności zawodowej oraz osobistej oraz odnalezienie równowagi pomiędzy tymi dwoma obszarami. Z przyjemnością i bez wahania polecam Panią Iwonę Firmanty, jako coacha kompetentnego i przede wszystkim skutecznego. Spotkania z Panią Iwoną upływają w miłej i przyjaznej atmosferze, pozwalają na złapanie dystansu do rzeczywistości i odnalezienie właściwych myśli w codziennej rutynie."
Essilor InternationalAleksandra Zielińska, Reference Data Manager
Czytaj więcej
"Sesje dotyczyły rozbudowy sfery wewnętrznej oraz technik radzenia sobie ze stresem. Współpraca z p. Iwoną układała się doskonale. Sesje zostały przeprowadzone w sposób bardzo rzetelny i profesjonalny, w przyjemnej i naturalnej atmosferze. Szkolenie oceniam za bardzo skuteczne i zgodne w zupełności z oczekiwaniami. P. Iwonę oceniam jako świetną specjalistkę w swojej dziedzinie. Rekomenduję p. Iwonę jako coacha personalnego."
PSA Finance Polska Sp. z o.o.Weronika Żukrowska, Specjalista HR
Czytaj więcej
"Sesje dotyczyły efektywności zawodowej. Współpraca z Panią Iwoną układała się płynnie, godziny sesji były organizowane w sposób komfortowy dla mnie oraz satysfakcjonujący dla firmy. Przebieg sesji był elastyczny i dopasowany do potrzeb. Jako szczególne wartościowy oceniam fakt, że cele zawodowe wskazane przed rozpoczęciem sesji coachingowych zostały zrealizowane. "
Poprzedni
Następny